Bleona Qerreti del bllof, gënjen për moshën, ja sa vjeçe mbush në të vërtetë këngëtarja

Advertisment

Këtë e ka bërë me dije vet Bleona nëpërmjet rrjeteve sociale cila thotë se mbush 35 vjeç, e ndërkohë ka felanderuar dhe fansat.TIRANË- Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ditën e sotme feston ditëlindjen. Këtë e ka bërë me dije vet Bleona nëpërmjet rrjeteve sociale cila thotë se mbush 35 vjeç, e ndërkohë ka felanderuar dhe fansat.

‘Faleminderit të gjithë fansave të mi besnikë, e që kanë qenë me mua që nga fillimi’- shkruan Bleona.

Reklame