Blerim Destani uron muajn e Ramazanit (Foto)

Advertisment

Pas shumë urimeve për muajn e Ramazanit nga ViP dhe shumë fytyra të njohura shqiptare edhe aktori i njohur Blerim Destani ka uruar fillimin e muajt të Ramazanit me një status në rrjetin e tij social instagram.

Ja postimi i plotë i Blerimit:

Reklame