Blero dhe Afrona zgjedhin këtë vend për pushime (FOTO)

Advertisment

Blero dhe Afrona kanë nisur pushimet.Duke qenë se artistë tanimë janë më pak të angazhuar në muzikë, artistët shqiptarë kanë filluar me pushime.

Edhe Blero me Afronën ditën e sotme kanë nisuar pushimet, ndërsa kanë zgjedhur bregdetin shqiptar si destinacion për tu relaksuar.

Reklame

Dyshja kanë publikuar pamje të ndryshme nga atje, ndërsa kanë zgjedhur Dhërmiun për të pushuar.

Ndryshe, Afrona ka pak kohë që është kthyer në Kosovë, pasi blogerja gjatë muajve të pandemisë ishte në Zvicër pranë familjes së saj.