Blero i hyn politikës, pozicionohet pro këtij subjekti politik (FOTO)

Këngëtari Blero Muharremi duket se është pozicionuar politikisht pro Lëivzjes Vetëvendosje.

Këngëtari i njohur nga Mitrovica është parë krah eksponentëve, Glauk Konjufca, Mefail Bajqinovci dhe Agim Bahtiri në nënshkrimin e peticionit me një kërkesë të vetme – Duam Zgjedhje.

Reklame

Blero në vazhdimësi ka dhënë komente politike sa i përket zhvillimeve në vend mirëpo ky pozicionim i hapur është i pari nga ai sa i përket përkrahjes së një subjekti të caktuar politik. /Prive.al