Bmw-ja fluturon nga autostrada dhe përfundon ndër urën e fshatit Grupçin (FOTO)

104
#

Para pak çastesh ka ndodhur një aksiident në autostradën Tetovë – Shkup më saktësisht në fshatin Grupçin.

Vetura e tipit Bmw ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar ndër urën e fshatit Grupçin ku sipas informatave që posedon Televizioni Koha nga ky aksiident është lënduar një person.

Ekipi i ndihmës së shpejtë kanë dalë në venngjarje dhe i kanë dhënë ndihmën e parë si dhe e kanë transportuar të lën.duarin për në spitalin klinik të Tetovës.

Poashtu edhe ekipi i zj.arrëfikësve kanë dalë në venngjarje dhe kanë dhënë ndihmën e tyre për të nxjerë të lë.nduarin nga vetura.

Ekpet e policisë kanë dalë në venngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rastit që çoi deri tek ky aksiident.