Boksieri Robin Krasniqi në zi, ndahet nga jeta personi i dashur për të

124
#

Robin Krasniqi po kalon në një periudhë të vështirë.

Robin Krasniqi dje ka ndarë një lajm të hidhur, gruaja e xhaxhait të tij ka ndërruar jetë njoftoi boksieri.

Sportisti shqiptar e ka përjetuar rëndë këtë humbje madje ai thotë se e kishte si nënë të dytë të ndjerën.

Krasniqi në postimin e bërë në Instagram kishte shkruar: “Allahu ta jept shpërblimin me te lart oj Tota e jem ( Gruaja e Axhes por isht Nena e dyt e imja )! Të kerkoj falje nese gabova ndonjë herë. Te dua gjithmonë dhe deri ne frymen e fundit do të jesh ne Zemrën time”. /Lajmi.net/