Bujar Osmani e provokon Ziadin Selën

Bujar Osmani në rrjetin e tij social facebook pas fitores së Bashkimit Demokratik per Integrim me 15 deputetë kundrejt ASH-Alternativa me 12 dhe PDSH-se me 1 ai ka pyetur simpatizantet se ku mendoni ta festojm fitoren, duke thene qe ai mendon per ne Strugen e Ziadin Seles.

Ja postimi i plote i Osmanit:

Reklame

”Kam një dilemë. Ku mendoni se duhet ta festojmë fitoren e madhe? Une mendoj në Strugë. Ju?

 

Kam një dilemë. Ku mendoni se duhet ta festojmë fitoren e madhe? Une mendoj në Strugë. Ju?

Gepostet von Bujar Osmani am Samstag, 18. Juli 2020