Burri nga Kosova e su lmon gruan në Gostivar

Një burrë nga Kosova është arrestuar nga policia e Maqedonisë së Veriut në Gostivar, pasi ka sulmuar fizikisht gruan e tij, njofton Insajderi.

Burri me inicialet M.B., 30 vjeçar, po qëndronte ilegalisht në Maqedoninë e Veriut.

Reklame

Ai su lmoi gruan 24 vjeçare të dielën, rreth orës 18:30.

Pas raportimit të viktimës në polici, su lmuesi është arr estuar nga policia dhe është dërguar në qendrën për mbajtje në Gostivar