‘Ça me bo’ vjen nga Genta dhe Marseli (VIDEO)

Advertisment

Ça me bo ishte një nga hitet e karantinës që u shndërrua në senzacion si ripërpunim kënge.

E duket se suksesi i tillë i këtij projekti muzikor është nuhatur nga këngëtarja Genta Ismajli.

Reklame

Ajo ka vendosur të sjellë po këtë këngë në versionin e saj, bashkëpunim me Marselin.

Kënga ka dorën e Alfred Sulës dhe Mumës teksa për videoklipin është përkujdesur Max Production.

Të plotë mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.al