Çani sfidon Ramën/Gjen dy hajdutë dy metra të gjatë

Advertisment

Te ejnten në emisionin “Opinion” Edi Rama përdori si të vetmin argument se nuk ka vjedhur me inceneratorët alibinë se nuk ka hajdutë dy metra të gjatë: “Ju thoni se politikanët janë të gjithë hajdutë, por harojeni, nuk ka vjedhës dhe gënjeshtarë mbi dy metra”.

Mbreme në emisionin “Zonë e lirë”, Arjan Çani ka gjetur dy amerikanë të dënuar me burg si hajna. Njëri një ish basketbollist që grabiti paratë me anë te një shoqate bamirësie, dhe tjetri një ish punonjës i Google që vodhi dosjet dhe ja shiti nje kompanie konkurente.