15.6 C
Tetovo
Monday, May 17, 2021
Reklamë:
Qries

Lajmet e fundit

Aksident në Shkup, lëndohet një motorist

Një aksident trafiku ka ndodhur në bulevardin “Hristijan Todorovski Karposh”, pas përplasjes mes një automjetit “Mercedes” dhe një motori. Nga informacionet në terren, mësohet se...