Lajmet e fundit

812 milionë euro nuk i mjaftuan Guardiolës ta fitojë titullin e...

Edhe një sezon tjetër kaloi dhe Manchester City nuk e ka arritur finalen e Ligës së Kampionëve. Skuadra e Pep Guardiolës u mposht nga Tottenhami...