3.5 C
Tetovo
Monday, February 22, 2021

No posts to display

Lajmet e fundit

Gjermania do të vaksinojë mësuesit dhe kujdestarët si kategori prioritare

Në Gjermani numri i infektimeve javore nuk po bie, megjithatë dhjetë lande federale kanë vendosur që të rihapin në fillim të javës shkollat dhe...