6.2 C
Tetovo
Thursday, February 25, 2021

Lajmet e fundit

Ziberi paralajmëron masa të reja, lloji britanik i virusit merr hov...

Lloji britanik i virusit corona po merr vrull në Maqedoni dhe sipas autoriteteve shëndetësore, më shumë se 70 për qind e të sapo infektuarve...

Ç’dallim ka LSDM nga VMRO?