#
#

Lajmet e fundit

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të...

Bekim Jashari Sqarim për opinionin publik! Në një vizitë në Tiranë, bashkë me homologun dhe mikun tim Ramiz Lladrovci, sapo shikova lajmin në disa portale që...