11.5 C
Tetovo
Sunday, June 13, 2021

No posts to display

Lajmet e fundit

Shkupi, Çento, Çairi, Haraçina dhe Shutka, gërmojnë bitcoin dhe…

Bitcoin, eterium, teter… Janë vetëm pjesë e rreth 4 mijë kriptovalutave të cilat kanë vërshuar botën. Ndaj tyre nuk janë imun as qytetarët e...