25.3 C
Tetovo
Sunday, September 20, 2020

No posts to display

Lajmet e fundit

Nga Çairi në Aerodrom për 5 minuta, po ndërtohet intensivisht bulevari...

Kryetari i qytetit të Shkupit, Petre Shilegov, ka postuar fotografi që tregojnë punimet intenzive për ndërtimin e rrugës që lidh komunën Aerodrom dhe atë...