18.5 C
Tetovo
Sunday, September 27, 2020

No posts to display

Lajmet e fundit

Emrat për drejtorë që po qarkullojnë nga LSDM – BDl, pritet...

Partitë e koalicionit LSDM, BDI, BESA dhe partitë e tjera deri më sot gati se kanë konkretizuar emrat për drejtorë. Në rrugë zyrtare asnjëra nga...