Lajmet e fundit

Zaev paralajmëron shumicë të re! A do jetë Lëvizja Besa pjesë...

LSDM dhe BDI kanë përfunduar negociatat për rikonstruimin e Qeverisë. Deri të premten priten edhe emrat zyrtarë të ministrave të rinj, ndërsa jo zyrtarisht...