Lajmet e fundit

Shkëndija eliminohet nga Nome Kalju , vazhdon në Liga Evropa

Skuadra e Shkëndijës nuk arriti të sigurojë kualfikimin në raundin e dytë të Ligës së Kampionëve dhe pësoi disfatë 1-2 në...

Block title

# #