25.3 C
Tetovo
Sunday, September 20, 2020

Lajmet e fundit

Sela: “KOMITËT” shajnë dhe ofendojnë shqiptarët/akte vandale që asnjëherë nuk u...

Kreu i Aleancës për Shqiptarët nëpërmjet një postimi në profilin e tij në facebook ka reaguar për situatën e krijuar ditën e djeshme nga...