Reklama

# ____________________________________ # ____________________________________ #

Lajmet e fundit

Melinda Ademi publikon këngën e re ”A po don pak” (VIDEO)

Reperja shumë e përfolur shqiptare, Melinda Ademi ka publikuar projektin më të ri muzikor. Kënga titullohet “A po don pak” dhe është publikuar e shoqëruar...