7.8 C
Tetovo
Saturday, November 28, 2020

Lajmet e fundit

Tifozët maqedonas përleshen në Shtip, publikohen pamjet (VIDEO)

Gjatë ditës së sotme tifozët e klubit të KF Bregallnicës (Shtip) dhe të KF Tikveshit(Kavadar) sot në Shtyp janë përleshur fizikisht me njëri-tjetrin. Edhe pse...