Lajmet e fundit

Sa çaja rusi i pi Arta Bajrami?

Këngëtarja Arta Bajrami i ka hyrë muzikës popullore dhe ky është një ndryshim drastik në stilin e saj, shkruan “Kosovarja”. Nga një prej këngëtareve më...