18.2 C
Tetovo
Sunday, May 16, 2021
Reklamë:
Qries

Lajmet e fundit

Zaev fton Izraelin dhe Palestinën të ulen në tryezë

Kryeministri Zoran Zaev ditë më parë shkroi në “Twitter”, ku bëri thirrje që të ndalojë dhuna mes Izraelit dhe Palestinës, duke vlerësuar, “se nuk...