4 C
Tetovo
Saturday, March 6, 2021

Lajmet e fundit

Lajm i mirë nga Artan Grubi edhe Sllatina do të bëhet...

Në Dobrosht u përurua salla e sportit të shkollës fillore “Faik Konica” në fshatin Dobrosht të komunës së Tearcës por Zëvendëskryeministri i parë dhe...