Çegran, gjendet në lum një trup i pajetë

Çegran, gjendet në lum një trup i pajetë

Një trup i pajetë është gjetur pasditën e sotme në fshatin Çegran. Viktima është gjetur në ujërat e lumit Vardarit në Çegran në afërsi të urës Loke. Viktima nuk është identifikuar akoma.

Reklame

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë, ndërsa grupi hetimor punon për identifikimin e këtij shtetasi dhe shkaqet e mbytjes së tij.