Çfarë po fshehin Enca dhe Don Xhoni? Këto foto nxitin dyshimet se…(FOTO)

Enca dhe Don Xhoni po paralajmërojnë diçka të re.

Një emër i ri i është bashkuar estradës së fundi dhe bëhet fjalë për reperin Don Xhoni, shkruan lajmi.net.

Reklame

Edhe pse i ri në këtë industri, Don Xhoni po pëlqehet shumë në publik, ai ka paralajmëruar së fundi një projekt të ri muzikor.

Por, së fundi ai publikoi në Instagram një foto të Enca Haxhisë, ndërsa kjo e fundit publikoi një foto të reperit.

Këto veprime kanë shtuar dyshimet se dyshja po vijnë me një duet, por një gjë e tillë mbetet të konfirmohet nga dy artistët. /Lajmi.net/