Cila është vajza e pr eferuar e Shyhrete Behlulit (VIDEO)

Për ju që nuk e keni ditur, Shyhrete Behluli ka tri vajza dhe dy djem.

Së fundmi, këngëtarja e muzikës popullore u pyet nga fansat se cila është vajza e saj e preferuar.

Reklame

Përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” të javës së kaluar, artistja tregoi goxha gjëra interesante në mesin e tyre edhe a ka operacione plastike, a është hidhëruar ndonjëherë me Remzie Osmanin dhe të tjera.

Përgjigjen për vajzën e preferuar dhe të tjera i kuptoni duke shtypur videon e mëposhtme./Prive.al