Çiljeta shkëlqen pranë djalit të saj (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Çiljeta Xhilaga, njihet si mjaft aktive me këngët e saj, prej një kohe të gjatë në estradën muzikore shqiptare.

Ajo përgjatë viteve ka qenë në fokus të mediave rozë, jo vetëm për muzikën që ka sjellë, shkruan Indeksonline.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Jeta e saj private dhe paraqitjet e saj të ‘zjarrta’ përgjatë viteve, kanë marrë vazhdimisht vëmendjen e fansave.

Së fundmi ajo në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, nuk ka harruar të provokojë fansat me poza të ‘nxehta’ pranë djalit të saj. /Indeksonline/