Çka i tha Ibrahim Rugova – Albërie Hadërgjonajt? (VIDEO)

Albërie Hadërgjonaj ishte mysafirja e radhës në emisionin NIN me Alaudin Hamitin, në Klan Kosova.

Këngëtarja e njohur shqiptare foli për karrierën e gjatë në muzikë dhe për jetën personale, nga tradhtia e burrit e deri tek biznesi i saj.

Ndër të tjerash, artistja ka treguar se çfarë i kishte thënë presidenti i ndjerë, Ibrahim Rugova dhe pati disa fjalë për Albin Kurtin.

Të gjitha i kuptoni në videon e plotë më poshtë.