Çka po ndodh me sytë e Shyhretes, në këtë imazh nuk po i vërehen fare (Foto)

84

Është e njohur që një periudhë të gjatë në skenën muzikore.

E madhja e muzikës popullore po vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat me zërin e veçantë që ka, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që e veçon më së shumti këngëtaren është përkushtimi që ka për pamjen fizike.

Gjithmonë, në çdo imazh Shyhretja shfaqet me veshje nga më të ndryshmet dhe e grimosur deri në detajin më të vogël.

Por një foto e fundit ngrit dilemma se çfarë po ndodh me sytë e këngëtares.

E buzëqeshur dhe në prani të vajzës, ajo që bie në sy janë sytë e saj teksa nuk i vërehen fare.