Melania ‘le’ Trumpin, fotografohet në krah të një ushtari (FOTO)

Advertisment

Ish-Zonja e Parë, Melanie Trump ka marrë pjesë në ceremininë e vendosjes së kurorave në Ditën e Vetenanëve. Gjatë ceremonisë ajo është fotografuar në krah të një ushtari gjatë.

Melania ishte në ceremoni së bashku me ish-Presidentin Trump por asnjë çast nuk u pa në krahë të tij.

Reklame

Vendosja e kurorave u bë në Varrezat Kombëtare të Arlington ku u vu re së Trump së bashku me Melaninë nuk i respektuan masat anti-Covid, pasi nuk e kishin vendosur asnjëri maskën.

Gjithashtu në fotot e publikuara është vënë re dhe mënyra “përçmuese” që Melanie e shikon Trump gjatë gjithë kohës.

FOTO: