Cristiano Ronaldo nuk i beson ‘gjykimit’ të arbitrit, kërkon ta shikojë vetë. Plasin të qeshurat (VIDEO)

Gjatë ndeshjes Juventus-Roma, futbollisti Cristiano Ronaldo ka shkaktuar një moment argëtues me arbitrin Orsato.

Ronaldo ka goditur traversën dhe ka menduar që topi ka përfunduar brenda në portë.

Reklame
HTML Image as link Reklamë:
Qries

Ndërkohë gjyqtari i ka bërë me shënjë se nuk kishte marrë asnjë sinjal nga goal-line technology, por portugezi nuk e ka besuar dhe ka kërkuar të shikojë vetë, një gjë e tillë ka shkaktuar të qeshura për arbitrin Orsato.