Çun Lajçi nesër në Tetovë e Gostivar për të shitur librat e tij

Advertisment
HTML Image as link

Aktori i njohur Çun Lajçi përpos pandemisë ka zgjedh që të shkojë tek lexuesi, përmes librit “Bastardi”. Pas Prishtinës e Tiranës ka zgjedh Gostivarin, Tetovën dhe qytetet e tjera të Maqedonisë së Veriut për të shitur librat e tij.

Në Gostivar Çun Lajçi bashkë me veprat e tij do të jetë në shesh nesër (E martë) me fillim prej ora 14:00, ndërsa fillimisht në ora 11 do të qëndron në Tetovë.

Reklame Reklamë:
Qries

Ai do të sjell në Gostivar e Tetovë librin e tij më të fundit të titulluar “Bastardët”, një libër që ua dedikon politikanëve. Nga këta të fundit ka të njëjtin zhgënjim si në Kosovë ashtu edhe në Shqipëri.

Artisti Çun Lajçi është autorë i 10 librave me poezi edhe në prozë. Gostivari Sot