Dafina ndryshon sërish pamjen, ja si duket tani (FOTO)

Advertisment

Dafina ndryshoi edhe një herë dukjen.

Dafina Zeqiri është një ndër artistet që eksperimenton më së shumti me dukjen.

Reklame

Ajo ka pak kohë që publikoi këngën e re, ku erdhi sërish me një stil unik dhe me ‘look’ më ndryshe prej herave të tjera.

Në fotografinë e fundit, këngëtararja u shfaq joshëse e veshur me një palë xhinse e me xhaketë bardhë e zi.

Ajo që të bie në sy është ndryshimi në dukje, pasi Dafinën kësaj radhe e shohim me ballukje dhe ky ndryshim po i shkonte asaj.

Kënga “Zili zili”, është projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri, me të cilin ka marrë mbi 1 milion klikime në YouTube.