Dalin pamje të reja nga martesa e reperit S4MM në Belgjikë (video)

Advertisment
HTML Image as link

Reper tetovar S4MM mbrëmë i dha fund beqarisë.

Sam ka vite që është në lidhje dashurie, ndërsa ditën e djeshme çifti kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë.

Reklame

E, tani janë publikuar edhe pamje nga festa që çifti kishin organizuar meq miqsh e familjarë.

S4MM dhe Filis ishin fejuar vitin e kaluar, ndërsa tani ata janë zyrtarisht burrë e grua.

Sa i përket projekteve muzikore, “Puerto Rico” mbetet kënga e fundit e S4MM, në duet me Noizyn.

Çifti kanë zgjedhur që ceremoninë e këtij hapi të rënësishëm ta marrin në Belgjikë.