Dauti jo veç deputet, por edhe bashkëshort romantik (FOTO)

Lola dhe Dauti po vazhdojnë të jenë njëri prej çifteve që zgjojnë kureshtje me çdo lëvizje që bëjnë.

Daut Haradinaj është mjaft i përfolur edhe sa i përket jetës politike, por edhe asaj private, shkruan “Kosovarja”. Ai është i martuar, ku edhe bashkëshortja e tij Lola, ëshë po aq e njohur sa bashkëshorti i saj.

Reklame

Dyshja e njohur shpesh në rrjetet sociale kan treguar se janë një çift modern të cilët kanë dëshirë të shijojnë jetën me gjithçka që iu vjen për doresh.

E natyrisht sot festa s’do kishte kuptim për Lolen, nëse Dauti nuk e tregon romantizmin e tij ashtu siç e ka zakon ai ta surprizojë në çdo festë.

I veshur si të ishte francez, Dauti nuk hezitoi të trokas në derën e bashkëshotes duke i dhuruar një buqetë të bukur me lule./Kosovarja/.