Deklarate bombe e Gold Ag:”Tuna degjenerim i femres shqiptare”

Prej disa vitesh Tuna dhe Gold Ag kane patur nje krisje te marredhenies se tyre. Se fundmi i pyetur nga Anxhela Peristeri se cfare ka shkaktuar zenken mes tyre, reperi ka thene se Tuna eshte degjenerim i femrave shqiptare dhe nuk ke cfare te presesh kur ajo i kendon zogut dhe serbeve.

E bukura e gjithe kesaj eshte qe Gold Ag te beje morale neper televizione, nderkohe qe eshte personi i fundit qe duhet ta bej kete. Sepse tekstet e tij dhe klipet me arme nuk mund te themi qe jane edukues per rinine apo dhe njerezit qe e ndjekin.

Reklame

Ne kete rast do vlente shprehja: Shiko veten pastaj gjyko!