Del VIDEO e plagosjes në PD-në e Kavajës/ Autori ikën i qetë, i lënduari mbahet nga krahët

Advertisment
HTML Image as link

Ky është momenti i parë pak çaste pas ngjarjes në zyrën elektorale të PD në Kavajë.

Siç shihet nga pamjet, 27-vjeçari i plagosur Bledar Okshtuni rënkon pas plumbit të marrë në këmbë dhe mbahet për krahu nga miqtë.

Reklame

Nga ana tjetër autori Ndriçim Jonuzi largohet me makinën e tij i pa shqetësuar.

Video: https://fb.watch/4ZJUBNNAZM/