Deputeti Arben Ziberi pozitiv me Covid19, u izolua në Kuvend

Advertisment

Deputeti i BDl-së, Arben Zyberi dje ka rezultuar pozitiv me Covid 19, pak para seancës për votimin e Qeverisë së re.

Ai mbrëmë ka rezultuar i infektuar pas kontrollit në Kuvend dhe se më pas ishte izoluar për shkak se duhej të priste për të votuar Qeverinë e re.

Reklame

Këtë e ka vërtetuar edhe vetë kryeparlamentari Talat Xhaferi në seancë ku tha se do të votojë në kushte të veçanta.(INA)