Deputeti i shikon nga prapa tatuazhet e Angelina Shales

Advertisment
HTML Image as link

E bukura e botës së muzikës, filmit, modës dhe biznesit, ka goditur edhe një herë vëmendjen e publikut.

Angelina Shala, përmes një postimi në Instastory, prezanton një foto të re, ku shfaqet me sensuale se kurrë më parë.

Reklame

Joshëse dhe e bukur si gjithmonë, Angelina ka treguar tatuazhet e saj, që e bëjnë edhe më unike, shkruan “Kosovarja”.

Bukuroshja, në mbishkrimin e fotos thotë se pas saj ishin dy persona shumë të njohur per publikun?

Kush, mos është deputeti?