Deputeti Labi publikon këngën e re, ja sa i përshtatet situatës me Behgjet Pacollin (Video)

48
#

Këngëtari dhe deputeti Labinot Tahiri, ka publikuar një projekt të ri muzikor.

Ai ka publikuar këngën me titull “Bumerang” të realizuar edhe me videoklip.

Ja teksti i këngës, për të cilën, ne nuk po paragjykojmë, vetëm po hamendësojmë se sa i përshtatet situatës së tij me ish-shefin Behgjet Pacolli.