Deputetit të AAK-së i vdes vëllai në moshën 38-vjeçare

Advertisment

Deputetit të AAK-së, Shkumbin Demaliaj i ka vdekur vëllau.

Këtë ai e ka njoftuar me anë të një postimi në Facebook, teksa ka bërë të ditur se i ndjeri vuante nga sëmundja e kancerit, shkruan lajmi.net.

Reklame

Siç ka treguar Shkumbin Demaliaj, vëllau i tij, Jahiri ka vdekur në moshën 38 vjeçare.

Postimi i plotë:

Njoftim familjarë.!!

Miqë, shokë vëllëzër,dashamirë, të dashur bashkëluftëtarë ju njoftoj të gjithëve se në betejë me sëmundjen e kancerit,ka ndërruar jetë në moshën 38 vjeçare vëllau ynë

JAHIR Bajram DEMALIAJ

Trupi i Jahirit është ende në Paris të Francës dhe për detajet rreth varrimit ju njoftojmë me kohë.!! /Lajmi.net/