Deputetja Duda Balje feston ditëlindjen, vitet për të janë numër (FOTO)

Advertisment

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje, sot gëzon ditëlindjen e radhës.

Sot, ajo ka mbushur 42 vite, dhe për këtë datë ka festuar së bashku me kolegët e saj, shkruan IndeksOnline.

Reklame

Balje, e cila jo rrallë herë është e zëshme për çështje të ndryshme, duket më në formë se kurrë.

Edhe këtë herë ajo shkëlqen me bukurinë e saj! /IndeksOnline/