Deputetja Duda Balje përsëri në qendër të vëmendjes, kaq e bukur vjen në fotografinë e fundit (FOTO)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga ana e minoriteteve Duda Balje jo rrallë herë zë hapësirë në ballinat e faqeve rozë, duke marrë vëmendje të mjaftueshme me paraqitjet e saja.

Bukuria dhe linjat trupore fantastike që posedon e kanë bërë që shpesh të njihet edhe si deputetja më joshëse e kuvendit, shkruan “Kosovarja”.

Reklame

Ajo është shquar edhe si një deputete mjaft elegante njëkohësisht edhe e zonja në profesionin e saj, falë aktivitetit të saj të vazhdueshëm si pjesëmarrëse e grupit parlamentar 6+.

Deputetja e njohur po vazhdon të marrë vëmendje me postimet e imazhet joshëse që sjellë për ndjekësit e saj.

Së fundmi, bukuroshja bionde sjellë një imazh ku shihet e grimosur shumë rëndë.

Mbase të jetë imazh i ca ditëve më parë, se ndryshe ku do shkonte Duda me gjithë këtë grim që në mëngjes?/Kosovarja/.