Deputetja shqiptare ia merr valles në studio televizive (VIDEO)

Rudina Hajdari sot ka suprizuar të gjithë. Teksa ishte në një intervistë në “E diell” në Top Channel, deputetes i është kërkuar që të kërcejë vallen e Tropojës.

Opozitarja nuk ka ngurruar dhe është ngritur e ka kërcyer vallen e Tropojës bashkë me prezantuesin Ervin Kurti.