Detaje të reja rreth përleshjes me armë në Saraj, një vitikmë një i plagosur

Mbrëmjen e sotme në Saraj të Shkupit ka pasur përleshje me armë zjarri.

Jozyrtarisht, raportohet për një viktim dhe një të plagosur. Incidenti ka ndodhur rreth orës 22:10.

Jozyrtarisht bëhet fjalë për dy te rinjë, njëri nga fshati Bojanë dhe tjetri nga fshati Semenishtë.

Policia gjendet në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin e plotë