Dhurata Dora nga Ferrari paralajmëron këngën e saj më të re

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora ka paralajmëruar projektin e radhës.

Kënga e cila mban titullin “Me ty nuk foli, jo be lali”, është vizuelizuar edhe me videoklip i cili pritet të lansohet shumë shpejt, shkruan Indeksonline.

Reklame

E veshur me të bardha, ajo duket në formë perfekte dhe kaq e ëmbël.

Padyshim janë fansa të shumtë të Dhuratës që presin me padurim këtë këngë të re.