Kaplohen nga zjarri dy vetura në Shkup (VIDEO)

Advertisment
HTML Image as link

Dy vetura janë përfshirë nga flakët gjatë ditës së sotme në afërsi të NP Postat e Maqedonisë.

Shkaqet se si ka ardhur deri te zjarri ende nuk dihen, ndërsa në videon e bërë nga një dëshmitarë okularë shihet se si ekipet zjarrfikëse kanë intervenuar menjëherë dhe e kanë shuar zjarrin. Siç mund të shihet në video, njëra veturë është dëmtuar thuajse tërësisht. /SHENJA

Reklame